Dan planete Zemlje

Dan planete Zemlje

Ni online nastava nije spriječila naše ekologe da obilježe Dan planete Zemlje i njeguju drvo naše škole koje su zasadili na Vrelu Bosne.
Članovi Ekološke i Dramske sekcija “Desete osnovne škole” već tradicionalno obilježavaju Dan planete Zemlje kroz razne aktivnosti i radionice. Prije dvije godine pokrenuli su projekat “Drvo moje škole” i zasadili bijeli jasen u sklopu zaštićene zone Vrela Bosne. Ove školske godine su također trebali posjetiti svoje drvo, uraditi radionicu i igrokaz, ali s obzirom na okolnosti, učenici su svom drvetu, umjesto posjete, darovali znanje i kreativnost. Uživajte u radovima naših učenika koji su svoje radove složili na Padlet – poručuju nam voditeljice sekcija Džanela Malkić i Mirzeta Korman – Ekološna sekcija i Nermina Usejnovski – Dramska sekcija

Sigurni smo da će drvo nestrpljivo čekati naše učenike, a do tada pogledajte njihove radove. http://Dan planete Zemlje – može i online